tifilya, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.“

tifilya, iki satış kanalı üzerine yoğunlaşmıştır:
  • • E-ticaret
  • • Mağazacılık
Organizasyonumuz;

Yalın, basit ve güçlüdür. Eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur. Dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder.

Temel stratejilerimiz:

Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz bebeveynlerimizin tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz. Bebeveynlerimizin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz.

2015 yılında bebeklikten, gençlik yıllarına kadar bir bireyin tüm ihtiyaçlarını karşılama amacıyla kuruldu.

tifilya bebek sahibi olan ailelerin tek ihtiyacının bebeğin fiziksel gereksinimleri olmadığının bilinciyle bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi en ince detayına kadar düşünmeye gayret eden bir organizasyon olup felsefesi ‘bebekoloji’dir. Bebekoloji çerçevesinde tifilya, doğum öncesinden başlayan bu süreçte size sadece ürünlerini değil, bilgi birikimini de tecrübesi ile birlikte sunmaktadır. tifilya bu yüzden çalışanlarını sadece satış yapan kişiler olarak görmemekte ve onları satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi diye isimlendirmemektedir. Onları, uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görmektedir.

Ürün ve markalarda Çeşitlilik:
tifilya, yüzlerce markayı ve binlerce ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Bebeveynlerin bebeği ve kendi için duyduğu ihtiyaçlara cevap verir, aradığı tüm ürünleri sunmaya çabalar.

Ürün iade imkanı:
tifilya bebeveynlere 14 gün içerisinde mazeretsiz ürün iadesi, 180 gün içerisinde de kusurlu ürünleri iade etme hakkı sunar.

Aynı gün kargoya teslimat:
Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişler aynı gün içinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ödeme seçenekleri:
tifilya bebevenylerine taksit imkanı sunmaya özen gösterir ve alışverişlerini taksitlendirirken vade farkı uygulamaz. Genellikle kullanılan tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme imkanı sunar.

Anne ilgisi Uzman bilgisi:
tifilya’in felsefesi “bebekoloji”dir. tifilya, doğum Öncesinden başlayan zahmetli ama bir o kadar da heyecan verici süreçte anne ve babalara bilgi birikimi ve tecrübesini de sunar, bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için her şeyi düşünür. tifilya, En iyi sağlık ve En iyi portal Altın Örümcek ödüllü içerik sitesi bebek.com ile yüzbinlerce ailenin katkısıyla anne ve babaları tüm konularda bilgilendirir.

Bebeveyn sadakat merkezi:
tifilya, bebeveynlere temel eğitim ve ürün bilgisi sunan “Bebeveyn Sadakat Merkezi” ekibi ile annelerin bebeklerin ihtiyacına uygun tespiti yapmaya ve onları yönlendirmeye çalışır.

Satış sonrası destek:
tifilya’te seçkin markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler bulunur. tifilya, satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösterir; kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkanı sunar, kargo sorunlarında hızlı çözüm sağlar. Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi tifilya tarafından temin edilmektedir.

Güvenli alışveriş:
tifilya.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. tifilya, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.